Apartamentai 1 miegamasis

Kaina už naktį nuo 120.00 €

“Nidus” apartamentai – tai naujos statybos, atskiro aukšto projektas sukurtas tiems, kurie Kuršių nerijoje jaučiasi tarsi namie. Tiems, kurie mėgsta privatumą bei namų jausmą svetur.

Vieno miegamojo kambario apartamentai su atskira privačia virtuvėle, balkonu bei komfortabiliu vonios kambariu. Itin erdvūs svetainė bei balkonas su minkštų baldų komplektu suteiks Jūsų atostogoms prabangos pojūtį. Iš balkono atsiveria nuostabus Nidos pušyno peizažas. Apartamentuose įrengtas kondicionierius, televizorius.

PATOGUMAI SVEČIAMS

 Nemokamas Wi-Fi kambariuose     Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė     Visą parą dirbanti registratūra     Kambarių aptarnavimas

KITI VIEŠBUČIO PATOGUMAI

 Viešbutyje veikiantis restoranas     Viešbutyje veikiantis baras     SPA procedūros     Skalbimo ir lyginimo paslaugos     Kitos paslaugos

Į NAKVYNĖS PASLAUGOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

Nakvynė 4**** viešbutyje “Nidus”, PVM.

  ATSISKAITYMO BŪDAI

Grynieji pinigai, kreditinės kortelės (VISA, MAESTRO, MASTER CARD, VISA ELECTRON), banko pavedimas.

  REZERVACIJA GARANTUOJAMA

Gavus išankstinį apmokėjimą lygų  kambario paros kainai, ne vėliau kaip per 3 dienas nuo užsakymo patvirtinimo datos. Jei rezervacija priimama vėliau nei 3 dienos iki atvykimo, avansas pervedamas tą pačią dieną. Jūsų garantuota rezervacija galite būti anuliuojama be jokio mokesčio ar perkelti į kitą datą likus 48 val. iki atvykimo dienos 12.00 val. Kambarys su garantuota rezervacija Jums bus laikomas iki vidurnakčio.

REZERVACIJOS ANULIAVIMAS

Kambarį su garantuota rezervacija galite anuliuoti nemokamai apie tai pranešus ne vėliau nei 48 val. iki atvykimo dienos 12.00 val. Anuliavus garantuotą rezervaciją vėliau ar svečiui neatvykus, imamas  mokestis, lygus  vienos nakties apgyvendinimo kainai su PVM. 


Užklausti dėl užimtumo - Apartamentai 1 miegamasis